Павло Андрійович
Практична любовна магія

Любовна магія та приворот:

Найцікавіша та найбільша частина магічної практики, це без сумніву Любов. Фундаментальна потреба людини. Кохати і бути коханим. Все життя ми шукаємо цього. І є тут таємниця. Адже як проста людина уявляє собі приворот? Щось таке, що змусить іншого полюбити мене. Але ж потреба змушувати можлива лише тоді, коли людина має вибір. І тут народжуються суперечки, мовляв, гріх, порушення свободи іншого, тощо. Тут відкрию вам таємницю. Ми не вибираємо любити чи ні, ми просто закохуємося, це не наш вибір, де ви бачили людину, яка каже - Вирішив її/його полюбити! Все, сиджу та люблю. Це просто трапляється з нами, і якщо є взаємність то це щастя, якщо ні - горе. У коханні ми всі жертви обставин, жертви механізмів, по котрим формується симпатія та антипатія не тільки у людей, а й у самій природі. Справжня магія – це не тільки зміна реальності буття, це ще і глибоке розуміння оккультних законів, по яким функціонує людина та всесвіт. Розуміючи та знаючи ці закони та механізми, впливаючи за їх допомогою на людину чи ситуацію її можна змінити. Викликати  бажання, захоплення, любов до конкретної людини або почуття огиди та роздратування до суперника/суперниці.  І немає тут ні порушення волі, ні гріха. Бо воля тут ні при чому, тут ми маємо справу з підсвідомими ємоційними реакціями. Такі думки (що це гріх, це погано, Бог проти, тощо) нав'язані нам нашими внутрішніми демонами, злим началом, яке тріумфує від наших страждань. Котре з прадавна вкрало у нас право впливати на світ і поставило нас у рабство сліпих механізмів та сліпої долі, зробивши природу господарем людини. Але призначення людини - стати господарем свого життя, перемогти обставини і реалізувати свої бажання всупереч силам хаосу.   Ціна привороту завжди індивідуальна, залежно від вашої ситуації та людини.

Результат може відрізнятись у кожному конкретному випадку* 

Як це відбувається:


Спочатку я маю ознайомитися з вашою ситуацією, специфікою стосунків, ваших особистостей. Це відбувається на прийомі або дистанційно по фото (Консультація платна). Далі я дивлюся астрологічну карту народження людей, щоб виявити загальні для вас аспекти. Найчастіше саме тут видно глибинні причини проблем. Коли ми вирішуємо розпочати роботу, я розпочинаю підготовку до ритуалу. З цього моменту я зживаюсь з вашою ситуацією, пропускаю її через себе, змінюю її, очищаю від старих сварок та образ, відкриваю новий шлях. Після чого відбувається сам обряд. 

   

Часто питають мене – які обряди робите, чорне вінчання робите? На це я зазвичай відповідаю, а що таке чорне вінчання? чому воно не червоне? а цвинтарне вінчання досить чорне чи воно і зовсім не вінчання?) Обряд це не початок дії, це по суті фінішна печать, закріплення та актуалізація задуму. Потрібно спіймати суть людей, побачити та відчути їх потаємні бажання, на котрі я і буду впливати, побачити цей потік, пропускаючи його через себе - слова самі прийдуть, прийде і сам обряд, що його актуалізує, а не напівфабрикат на всі випадки життя. Магія це процес актуалізації в матерії енергетичного нематеріального потоку і діяти за шаблонами тут не вдасться. Інша річ, що справді давні практики є носіями свого власного потоку. Ось тільки це вже зовсім інша розмова.                                         

Натисніть, щоб зателефонувати: (098)-354-13-82

Viber на мобільних: Viber